Güvenlik

Evinizi hırsız, yangın, su baskını ve gaz kaçağına karşı 7/24 koruyabilirsiniz. Herhangi bir ürüne ihtiyaç duymadan tek başına modeme bağlanarak sizi dünyanın neresinde olursanız olun arama, sms, bildirim ve posta ile anında bilgilendirilir. Gerekli önlemleri belirlediğiniz koşullara göre uygular. Örneğin su baskını algılandığında su vanasını kapatarak size bilgi verir.

WiiHOM

İnterkom Çözümleri

Evde olup olmadığınızı denetlemek isteyen kötü niyetli kişiler dış panelden görüntülü(İnterkom) arama yaparlar. Daire içi ekran ile aynı anda cep telefonlarınıza da görüntülü görüşme gelir. Cep telefonunuz üzerinden kapıdaki kötü niyetli kişiyi görerek konuştuğunuz için evde olduğunuzu düşünecektir. İsterseniz panjur ve ışıkları uzaktan açarak evde olduğunuzu kesin olarak düşünmesini sağlayabilirsiniz.

WiiHOM

Güvenlik Kameraları

IP Güvenlik Kameralarınızı Daire içi panellere ekleyerek güvenliğinizi arttırabilirsiniz. Belirlediğiniz sensörden veri geldiğinde belirlediğiniz IP Güvenlik Kamerasının görüntüsü cep telefonunuza gelir. Bu sayede evinizi 2 kat fazla güvende hissedeceksiniz.

WiiHOM

Uzaktan Yönetim

WiiHOM ile görevlilere veya komşunuza evinizin anahtarını bırakmanıza gerek kalmaz. Kapınıza gelen kişilerle dış panel üzerinden görüntülü(İnterkom) görüşmesi cep telefonunuzdan yanıtlayabilir ve kapıyı açabilirsiniz.