Konfor & Tasarruf

WiiHOM, Akıllı Ev Sistemi kullanıcılarının konfor ve tasarruflarını en üst düzeyde gerçekleştirmelerini sağlar. Enerjinin verimli kullanılmasının ne kadar değerli olduğu son yıllarda enerji krizleri göstermiş oldu. WiiHOM kullanıcılarına %40’a varan enerji tasarrufu sağlayarak enerji krizlerinin azalmasına yıllardır destek olmaktadır. WiiHOM tüm kontrolleri siz nerede olursanız olun cep telefonu, tablet veya bilgisayar üzerinden yapmanızı sağlayarak konforunuzu arttırır.

WiiHOM

Enerji Tasarrufu

Isıtma ve Soğutma Sistemlerini verimli bir şekilde kullanarak %40’ a varan enerji tasarrufu sağlar. Evinize gelmeden önce kombi veya klimanızı çalıştırarak konforun tadını çıkarırsınız.

WiiHOM

Görüntülü Görüşme

Evinize gelen misafirinizle cep telefonunuz üzerinden görüntülü görüşerek konforunuzu kaçırmadan kapıyı açabilirsiniz. Örneğin, bahçede mangal yaparken gelen misafirinizi mangal başına davet ederken konforun keyfini sürersiniz.

WiiHOM

Merkezi Kontrol

Akıllı ev sistemini tek bir kontrol panelinden, akıllı telefonlardan veya tabletlerden konforlu bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Merkezi veya uzaktan kumanda sistemi sayesinde verimli ve kesintisiz bir biçimde tüm sistemler kontrol edilebilir.

WiiHOM

Akıllı Senaryolar

Senaryolar, çoklu görevleri tek komutla yaparak hayatınıza konfor katar. “Ben Gidiyorum.” Senaryosu ile tüm panjurları, aydınlatmaları, prizleri, ısıtma ve soğutma sistemlerini, su vanasını, sulama sistemini kapatır. Ayrıca Alarm Sistemini kurarak tek komut ile konforun tadını çıkarırsınız.