Teknolojimiz

WiiR-Server ve WiiR-Client ürünlerinin sadece aralarında kablosuz şifreli haberleştiği bağlantı türüdür. WiiR-Client ürünleri uzak noktalarda olsalar dahi diğer ürünlerimiz üzerinden geçerek WiiR-Server’ a ulaşırlar. Access Point ihtiyacı olmadığından dolayı hem kurulum kolaylaşacak hem de maliyeti azaltır. WiiR; Akıllı Ev Kurulum hızını 2 kat arttırır ve bu sayede zamandan ve işçilikten tasarruf sağlar.

WiiHOM

Kablosuz Çözümler

Ürünlerimiz arasındaki haberleşmeyi kablolu ethernetin yanı sıra, kablosuz wifi veya GSM teknolojileri ile sağlıyoruz. Sistemdeki tüm cihazlar wifi teknolojisi ile haberleşebildiğinden ek kablolama ve işçilik maliyeti olmadığı için kablolu otomasyon sistemlerine göre altyapı maliyetlerinde %50’ye varan tasarruf sağlar.

WiiHOM

WPA2 Şifreleme

Tüm cihazlarımız en güvenilir kablosuz ağ şifreleme yöntemi olan WPA2 teknolojisini kullanmaktadır. WPA2 eski şifreleme metotlarının aksine 256 bit şifreleme desteğine sahiptir ve eski standartlara göre yalnızca bu özelliğiyle bile fazlasıyla güvenli bir şifreleme metodudur. 

WiiHOM

Esnek & Modüler Yapı

Ürünlerimiz istenildiğinde tekrarlayıcı (Access Point) olarak çalışabilir. Ürünler merkezi panele/hub/server ihtiyaç duymazlar, tek bir ürün modeme bağlayıp çalışabilir. Ürünlerimizin giriş (input) ve çıkışları (output) bağımsız bir şekilde çalıştığı için kurulum ve kullanımda oldukça esneklik sağlar.