NE YAPIYORUZ?

Daha İyi Bir Yaşam İçin Akıllı Ev Sistemleri

Misyonumuz

WiiHOM Akıllı Ev Sistemleri hem yazılım hem de donanım geliştirme çalışmalarına hızla devam etmektedir. İnsan hayatını kolaylaştıracak teknolojik yeniliklerle, ülkemizde ve dünyada sektörün lider markası olmasını hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine ışık tutacak çalışmalar eşliğinde akıllı ev sistemlerinde yerel pazarlarda öncü, küresel şirket olma yolunda hızla ilerlemeyi hedef edinmiş, ülkemize katma değer sağlayan bir organizasyon olmaktır.

HAKKIMIZDA

Bizi Tanıyın

Firmamız 2010 yılında Akıllı Ev Sistemleri konusunda özgün aygıt ve yazılım geliştirmek; hızlı, kolay ve esnek kullanım sunmak amacıyla faaliyet göstermeye başlamıştır.

Amacımız kaliteli hizmeti ve ileri teknolojiyi uygun fiyatla birleştirip yaşam alanlarınızda Güvenlik, Konfor ve Tasarruf sağlamaktadır. Teknoloji alanında uluslararası trendleri dikkate alan yenilikçi bakış açısıyla “Daha Akıllı Bir Yaşam” sloganıyla herkesin AKILLI EV SİSTEMLERİNE sahip olmasını hedefliyoruz.

Bütün aygıt ve yazılımların yerli üretim olması; kullanım kolaylığını beraberinde getirerek müşterilerimizin projelerine özel çözümler üretebilmenin konforunu yaşatırken, bilgi birikimini ve iletişim gücü sayesinde siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlar.

SAYILARLA BİZ

Kurulduğumuz günden bugüne çok sayıda projeye imzamızı attık

1900
KURULUŞ YILI
0
FARKLI ÜRÜN
0 +
TAMAMLANAN PROJE
0 +
MUTLU MÜŞTERİ

Akıllı Ev Nedir?

Teknolojimiz

Konfor & Tasarruf

Güvenlik